Sprawdź ofertę sklepu FAMILO.com <- KLIK

Jeśli szukasz oszczędności zarówno pieniędzy jak i czasu znajdujesz się w odpowiednim miejscu. Też uważasz, ze ceny produktów w sklepach nie są adekwatne do zarobków w naszym kraju ? A może masz dość ciągłego stania w kolejkach, bezsensownego tracenia cennego czasu ?  Jeśli tak chciałbym zaprezentować Ci jak zrewolucjonizować Twoje zakupy zarówno pod względem kosztów jak i czasu !

Chcesz aby Twoje zakupy docierały do Ciebie bezpośrednio pod same drzwi do tego z konkurencyjną ceną ? TO MOŻLIWE. Umożliwia nam to sklep internetowy FAMILO.com, który w swojej ofercie ma blisko 25.000 tysięcy produktów, zaczynając od żywności poprzez chemię gospodarczą, artykuły budowlane, sprzęt RTV i AGD i wiele innych produktów w konkurencyjnych cenach !

Dodatkowo robiąc zakupy w sklepie FAMILO.com za każdy zakupiony produkt dostajemy Punkty ZDP. 20% z punktów ZDP zamienia się na eMonety-odpowiednik polskiego złotego.

1 eMoneta-1zł

PRZYKŁAD:
Na naszym koncie zarejestrowanym w FAMILO.com znajduję się 40 ZDP. Jako klient otrzymujemy 20% CASHBACK od ilości ZDP czyli: z 40 ZDP mamy 8 zł do wydania na kolejne zakupy
Robiąc zakupy na kwotę 100 złotych, wymienając  ZDP na eMonety zamiast zapłacić 100 zł za nasze produkty będziemy musieli zapłacić 92 zł
(W tym przypadku oszczędność  wyniosła tylko 8%, jednak robiąc zakupy w sklepie FAMILO.com zamiast w innych sieciach sklepów czy dyskontów żywnościowych będziemy ciągle zbierać punkty ZDP i oszczędzać na zakupach ! Do tego zakupy zostaną nam dostarczone bezpośrednio do domu !)

ŻADNA Z SIECI SKLEPÓW W POLSCE NIE MA TAK CIEKAEWEJ OFERTY, KTÓRA DAWAŁABY NAM MOŻLWOŚĆ OSZCZĘDZANIA KONKRETNYCH SUM PIENIĘDZY W CIĄGU MIESIĄCA CZY ROKU !

Koszt Dostawy:
Przesyłki standardowe – Nieograniczona ilość produktów – 6.99 !

Przesyłki gabarytowe – Np. Pralki, Zmywarki, Rowery – 29.90 !

Czas dostawy
Na czas otrzymania przesyłki składa się:

– oczekiwanie na zaksięgowanie wpłaty za zamówienie na konto Sklepu ;

– czas realizacji i wysyłki zamówienia (kompletowanie towaru, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki);

– czas dostawy przez firmę kurierską (ok. 24h).

SPRAWDŹ OFERTĘ FAMILO.COM